obrázky od Hoshoo

Big Action 13

Po delší přestávce je tu další Big Action, na které nesmíš chybět!

Akce je určitě na R+R od 14 let.

 

start: 4.4.2015 10.00 Sokolovna Vracov (mapa)

cíl: 5.4.2015 10.00

Startovné: 120 Kč (cena za stravu a nájem)

Strava zajištěna od sobotního oběda do nedělní snídaně.

 

POZOR! Uzávěrka přihlašování je 27.3.2015


Na programu: basketbal, volejbal, sálová kopaná, florbal, ringo, nohejbal, badminton, frisbee, lacros, kuželky, turnaje s cenami, večerní čajovna, koutek deskových a karetních her pro méně sportovně naladěné a hlavně kopec zábavy.

S sebou: sportovní obuv, sportovní oblečení, ručník (sprchy zajištěny), 2l pití, ešus, hrníček, spacák (kdo potřebuje spát).

 

Online přihlašování:

http://goo.gl/forms/Aw9k6fHIhr

obrázky od Hoshoo

Big Action 12

I letos jsme nelenili a uspořádali 12 ročník této sportovní akce. Po minulých stagnujích ročnících byla o něco větší účast, proto i program prošel menší obnovou. Novinkou v odvětví "kulových" sportů byly jednoznačně kuželky, na které jsme si zašli do místní kuželny. 

 

Kuželky

 

obrázky od Hoshoo

Fotky z Big Action 11

Holky v akci

Holky v akci

obrázky od Hoshoo

Roverská vyhlídka

6. července jsme vytvořili multi Geocache nad Vracovem (GC1VR0H). Nazvali jsme ji Roverská vyhlídka, jelikož je celá v kopcích a po její cestě nastoupáte cca 400 m. Multina má také ukázat, že okolí Vracova není jedna placka, jako si to spousta lidí dodnes myslí.

obrázky od Hoshoo

Slavkov Fest 2009

vstupenka
Po několika schůzkách na přípravu Střediskového Jamboree a tábora pro oddíl Andromeda jsme se rozhodli, že se také můžeme i bavit a s heslem: "Nejen prací živ je člověk", jsme vyrazili na festival do Slavkova u Brna.

Zahráli nám tam  Fate Magazine, Jaroslav Uhlíř, Sto Zvířat, Marta Kubišová, Tomáš Klus, Anna K, Michal Hrůza, Hana Hegerová a Vypsaná Fixa. I když Michal Hrůza dostál svému příjmení, přesto jsme se velmi bavili (Joe, Kiwi, Mašinka, Milan, Staňa).

obrázky od Hoshoo

ObRok 2009

Je to již delší dobu co jsme dorazily z ObRoku domů a spousta z nás (myslím, že asi všichni) na něj vzpomíná a nejraději by se vrátila zpět. Asi by bylo vhodné, kdybych tu napsal, co jsme tam všechno dělali, ale bylo toho tolik, že se to snad ani nedá všechno vypsat. Snad bych zmínil jednu, multimédii často uváděnou (namátkou, MF Dnes, Blesk, Nova, …). Je to světový rekord, který jsme pokořili v Algorithm march.
obrázky od Hoshoo

Big Action 10

Big Action 10 je za námi a tak vám přinášíme vzpomínku v podobě fotek. Bylo velice těžké vybrat z tak velkého kvanta fotek ty nejlepší, ale nakonec jsme to zvládli. Všichni zúčastnění by již měli mít balík těch nejlepších. Pokud jsi byl/a na Big Action a nemáš je, kontaktuj Staňu na stejném emailu, jako jsi poslal/a přihlášku. Pokud nejste účastník, můžete alespoň shlédnou krátký přehled.

Co že jsme to všechno hráli? Snad všechno a nechci to ani vyjmenovávat. Snad jen malá ochutnávka:

obrázky od Hoshoo

Schůzka u tlačenky

Ve čtvrtek, po slavné zabijačce zakončené požárem ratíškovské klubovny, jsme uspořádali schůzku s hlavním cílem spořádat tlačenku. Sešlo se nás na naše poměry velmi mnoho: Millda, Villda, Mucha, Staňa, Joe, Kiwi a Věrka.

obrázky od Hoshoo

Písničkáři na Jančovce

V sobotu 22.11. jsme vyrazili na koncertík, na který jsme se pořádně těšili, protože tam měla zpívat mimo jiné Kajča - Špunt. Na nádraží jsme dorazili ve složení: Joe, Mucha, Villda, Kiwi a ve vlaku na nás čekal Staňa. Jančovka nebyla od nádraží příliš daleko, ale přesto jsme stihli pořádně promrznout, takže jsme si téměř všichni dali k pití něco teplého… V průběhu si k nám přisedli ještě Blesk s Janou a Lenkou. A ještě další známí a známí známých. V konečném stadiu kolem stolu pro 5 sedělo asi 10 lidí.

obrázky od Hoshoo

Koncert Blatnice

O víkendu jsme vyrazili na koncert Hradišťanu a Spiritual kvintetu do Blatnice. Sešlo se nás tam 8 z našeho střediska. Kdybychom ale měl počítat všechny známé, co jsme tam potkali, tak by to bylo asi hodně velké číslo. Jak to tak na akcích, kde jedeme bez dětí, nikdo si nevzal foťák a tak jsem to musel zachraňovat telefonem (Joe). Jestli se vám zdá, že je tu málo fotek, tak příště můžete jet taky a vidět to na živo