obrázky od Tuláci

Tábor Tuláci & Squaw 2020 - Informace + Dokumenty

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám oznámili, že tábor Tuláci a Squaw se letos uskuteční v termínu 5.7. - 15.7. 2020. Z důvodu aktuální epidemiologické situace jsme se rozhodli tábor zkrátit na 10 dní a vzhledem k opatřením s konáním tábora také upravit cenu - nákup dezinfekce, doprava objednaným autobusem, apod. Podrobnější informace jsou také uvedeny v přihlášce na tábor. 

S ohledem na bezpečnost a doporučení MZČR jsou návštěvy rodičů v průběhu tábora zakázány. Z důvodu omezení cestování hromadnou dopravou bude odjezd na tábor řešen objednaným autobusem od klubovny. Ukončení tábora ve středu 15.7. bude řešeno jako minulý rok, tedy vlastním odvozem dítěte z tábora domů v odpoledních/podvečerních hodinách.

Přihlášku na tábor odevzdejte nejpozději do 10.6. Buď naskenovanou e-mailem zpět vedoucím oddílů: eliskaprikaska@gmail.com, hracher@gmail.com nebo v pracovní dny od 10 do 17 hodin na adrese U Radnice 123, Ratíškovice - Servis Ratíškovice (vedle potravin u Tomečků). 

Účastnický poplatek za tábor uhraďte nejpozději do 12.6. na účet střediska 156292644/0300 (var. symbol: vaše číslo domu; zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte, oddíl). Jiná možnost úhrady vzhledem k současné situaci nebude možná.

Schůzka s rodiči ohledně tábora letos neproběhne, táborová brožura bude rozeslána mailem a naleznete ji také na webových stránkách střediska.

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte musí vyplnit ošetřující lékař vašeho dítěte. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci je vyžadován aktuální posudek, který byl potvrzen v letošním roce.

Souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vyplní pouze rodiče.

Bez těchto dvou dokumentů nemůžeme vaše dítě na tábor vzít.

Posudek o zdravotní způsobilosti a Souhlas s poskytováním informací můžete odevzdat v neděli při odjezdu na tábor.

Děti na tábor potřebují i skautský kroj - buď se dá objednat nový, nebo máme v oddílových zásobách již kroje nošené od našich dětí (ty vyjdou levněji). Samozřejmě pokud je vašemu dítěti kroj malý, tak je i zpětně vykupujeme. Objednávky kroje prosím odešlete do 10.6. na e-mail eliskaprikaska@gmail.com - informace o možnosti objednání krojů naleznete v příloze.

V případě jakýchkoliv dotazů a podnětů se nám neváhejte ozvat.

Za vedení tábora Tuláci & Squaw 

Vedoucí tábora:

 Martin “Bob” Macek 

 604 484 084; hracher@gmail.com 

Zástupce vedoucího tábora:

 Eliška Příkaská 

 731 358 605; eliskaprikaska@gmail.com

 

Přílohy:

  • Přihláška
  • Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte
  • Souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací
  • Objednávka kroje
  • Podmínky MZČR
PřílohaVelikost
Přihláška na tábor 2020.pdf463.11 KB
Dítě - Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte.pdf233.98 KB
Souhlas zákoných zástupců s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte.pdf91.91 KB
Podmínky MZČR.pdf272.62 KB
Objednávka skautského kroje.pdf167.89 KB