obrázky od Tuláci

Tábor Tuláci & Squaw 2021 - Informace + Dokumenty

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám oznámili, že tábor Tuláci a Squaw se letos uskuteční v termínu 18.7. - 31.7. 2021. Podrobnější informace jsou také uvedeny v přihlášce na tábor.

S ohledem na bezpečnost a doporučení budou stejně jako loni návštěvy rodičů v průběhu tábora zakázány. Z důvodu omezení cestování hromadnou dopravou bude pravděpodobně odjezd na tábor řešen objednaným autobusem od klubovny. Ukončení tábora v sobotu 31.7. bude řešeno vlastním odvozem dítěte z tábora domů v dopoledních / odpoledních hodinách.

Přihlášku na tábor odevzdejte nejpozději do 31.5.2021 buď naskenovanou e-mailem zpět vedoucím oddílů: eliskaprikaska@gmail.com, hracher@gmail.com nebo v pracovní dny od 10 do 17 hodin na adrese U Radnice 123, Ratíškovice - Servis Ratíškovice (vedle potravin u Tomečků).

Účastnický poplatek za tábor uhraďte nejpozději do středy 30.6.2021 na účet střediska 156292644/0300 (var. symbol: vaše číslo domu; zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte, oddíl). Jiná možnost úhrady vzhledem k současné situaci nebude možná.

Schůzka s rodiči ohledně tábora letos pravděpodobně neproběhne, táborová brožura s bližšími informacemi o táboře bude rozeslána mailem a naleznete ji také na webových stránkách střediska, jakmile si budeme jistí, že se tábor uskuteční a za jakých podmínek.

Spolu s táborovou brožurou Vám budou zaslány konkrétní informace, za jakých podmínek bude letos tábor realizován, včetně upřesňujících informací ohledně platnosti potřebných dokumentů - potvrzení o zdravotní způsobilosti (loni bylo vyžadováno vydané v aktuálním roce, standardně se vystavuje na dobu 2 let) případné potřebě testování před odjezdem či v průběhu tábora - tato varianta je možná.

Souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vyplní pouze zákonní zástupci dítěte. Bez těchto dvou dokumentů nemůžeme vaše dítě na tábor vzít. Posudek o zdravotní způsobilosti a souhlas s poskytováním informací můžete odevzdat v neděli při odjezdu na tábor.

Děti na tábor potřebují i skautský kroj - buď se dá objednat nový, nebo máme v oddílových zásobách již kroje nošené od našich dětí (ty vyjdou levněji). Samozřejmě pokud je vašemu dítěti kroj malý, tak je i zpětně vykupujeme. Objednávky kroje prosím odešlete do pondělí 31.5.2021 na e-mail eliskaprikaska@gmail.com - informace o možnosti objednání krojů naleznete v příloze tohoto e-mailu.

V případě jakýchkoliv dotazů a podnětů se nám neváhejte ozvat.

Za vedení tábora Tuláci & Squaw

Vedoucí tábora:

Martin “Bob” Macek

604 484 084

hracher@gmail.com

Zástupce vedoucího tábora:

Eliška Příkaská

731 358 605

eliskaprikaska@gmail.com

 

Přílohy:

● Přihláška

● Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

● Souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací

● Objednávka kroje

PřílohaVelikost
Přihláška na tábor 2021.pdf50.84 KB
Dítě - Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte.pdf233.98 KB
Souhlas zákoných zástupců s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte.pdf91.9 KB
Objednávka skautského kroje 2021.pdf25.58 KB