obrázky od Squaw

Vánoční oddílovka aneb nacpeme si břuchy :)

Koncem loňského roku jsme asi jako všechny oddíly ve středisku i my Squawky řešily problém co a jak s plánovaným vánočních pochrapem. Všechny jsme se na něj těšily, ale požár klubovny nám plány překazil a tak jsme špekulovaly, kde ty Vánoce společně oslavíme. Volba nakonec padla na našu oblíbenů cukrárnu Pampeliška, kde jsme měly pro sebe celé patro. 21.prosince v 15:00 jsme se všechny sešly před cukrárnou a v hojném počtu jsme se jaly oslavovat. Program byl vskutku bohatý. Nejprve jsme si pěkně nachystaly dárečky adresované i neadresované, které jsme přinesly a chvilku jsme se kochaly, jak nás má Ježíšek rád, když je jich tolik :) Pak jsme se pustily do výroby novoročních přáníček, která se všem moc povedla. V mezičase jsme se samozřejmě zodpovědně těšily sladkýma dobrotama z cukrárny, takže o medovníky, zákusky a kokina nebyla nouze. Nakonec po všeckem jídle a malování přání jsme se dostaly i k rozdávání dárků. Nikdo nepřišel zkrátka a všechny jsme dostaly krásné dárečky, za které Ježíškovi moc děkujeme :)

Musím poděkovat všem holkám i vedení za super odpoledne, kterým jsme si trochu spravily náladu po předvánočním neveselém "překvapení" s klubovnou. 

Káťa

Byly jsme celý rok hodné a tak nám Ježíšek přinesl takovů hromadu dárkůVýroba novoročních přáníA nakonec rozbalování dárečků