Tábor Tuláci & Squaw 2024 – Informace, dokumenty

Vážení rodiče,

rádi bychom vám oznámili, že tábor Tuláci a Squaw se letos uskuteční v termínu 30. 6. – 13. 7. 2024.  Přihlašování proběhne pomocí e-přihlášky, která dorazila všem rodičům do mailu. Jiná možnost přihlášení není možná. Přihlášku na tábor potvrďte nejpozději do 14 dnů od doručení, poté skončí její platnost!

Pozor, letos je změna! Odjezd na tábor bude řešen individuálně, ne hromadně autobusem jako předchozí roky. V den začátku tábora dopravte prosím děti na tábořiště v časovém rozmezí 14:00 – 15:00. Ukončení tábora v sobotu 13.7. bude taktéž řešeno vlastním odvozem dítěte z tábora od 10:00 do 12:00.

Děti bereme pouze na 14 dnů, účast na táboře v kratším rozmezí není možná.

Účastnický poplatek za tábor uhraďte nejpozději do středy 31. 5. 2024 na účet střediska dle pokynů po vyplnění e-přihlášky, případně dle platebních údajů v e-mailu po přihlášení. Nejlepší variantou je zaplacení pomocí QR platby v příloze emailu s potvrzením odezvdání e-přihlášky, kde jsou veškeré údaje předvyplněny. Jiná možnost úhrady není možná.

Schůzka s rodiči ohledně tábora proběhne 16. 6. od 16 hodin na klubovně, na schůzce se rodiče můžou seznámit s personálním obsazením vedení tábora, budou zde sděleny veškeré informace a pokyny k táboru, rozdány táborové brožury.

Posudek o zdravotní způsobilosti má platnost 2 roky a vyplňuje jej praktický lékař dítěte. Posudek o zdravotní způsobilosti a souhlas s poskytováním informací můžete odevzdat v neděli při odjezdu na tábor. Bez těchto dvou dokumentů nemůžeme vaše dítě na tábor vzít.

Děti na tábor potřebují i skautský kroj – ten můžete zakoupit na https://www.junshop.cz/skautsky-kroj/. Zde si objednejte pouze kroj a šátek (na stránkách je to detailně popsané), nášivky a další doplňky máme na táboře skladem, takže je dětem můžeme doplnit.

V případě jakýchkoliv dotazů a podnětů se nám neváhejte ozvat.

 

Za vedení tábora Tuláci & Squaw

Vedoucí tábora:

Pavlína Gajdíková

731 035 341

paja.gajdikova@gmail.com

Zástupce vedoucího tábora:

Josef Příkaský

739 958 815

jotka5@seznam.cz

 

Přílohy:

  • Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte
  • Souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací
  • Táborová brožura – bude doplněna po schůzce s rodiči

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..