Tábor 10-24/7/2016

Fotky z tábora naleznete ZDE.

Zápis z tábora do Zvonu

Tábor Trojka 2016 – Jumanji

10. 7. 2016 jsme se v 10:00 sešli na hlavní autobusové zastávce v Ratíškovicích. Různými autobusy a vlaky jsme se za pár hodin dostali až do Nové Vsi, odkud jsme to měli do našeho tábora už jenom malý kousek. Po příchodu nás čekala prohlídka tábořiště (protože spousta z nás tu byla poprvé), vybalování a pak už se mohl náš letošní tábor rozjet naplno.

Zahráli jsme si pár her, když jsme najednou zaslechli hrozně hlasité bubnování. Šli jsme za ním a našli jsme JUMANJI! Vevnitř byl film, na který jsme se večer podívali, abychom zjistili, o co ve hře JUMANJI jde. Na druhý den ráno začala hra znovu bubnovat. Když jsme ji otevřeli, našli jsme v ní lístečky s našimi jmény a družinkami, do kterých si nás hra rozdělila – Fortum, Genum a Lucidum. Během tábora si nás JUMANJI volalo skoro každý den. Pokaždé jsme museli hodit kostkou a splnit úkol, který nám hra zadala. Museli jsme porazit vzteklé psy, masožravé cvrčky, divokou opici a jednou jsme se dokonce utíkali schovat před nebezpečným lovcem. Hra nás ale taky odměňovala – dala nám kšiltovky s nápisem JUMANJI, které jsme si mohli nechat na památku.

Hra JUMANJI ale nebylo to jediné, co jsme na táboře dělali. Několikrát jsme se byli vykoupat na bazén v Nové Vsi, v sobotu jsme šli se Svaťou na výpravu do okolí našeho tábořiště a ve středu po návštěvním dnu (kdy za námi přijeli rodiče) jsme se byli podívat v oslavanském Permoniu. A den na to nás čekal slibový oheň, po kterém mezi nás přibyly tři světlušky (Šárka, Čiči a Kiki), tři vlčata (Tom, Péťa a Kuba) a tři skauti (Aduš, Sašetka a Adam).

Během prvního týdne nám sice hodně pršelo, ale i tak jsme si tábor velice užili. Dneska je teprve pátek, takže ještě nevíme, jaké budou zbývající dva dny, ale už se na ně těšíme – hlavně na dohrání JUMANJI, zbývá nám totiž už jen pár políček.

Aduš, Karin a Bára

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..