Vánoční pochrap Squaw 17.-18.12.2010

Tak jako každý rok před Vánoci jsme se sešly ku příležitosti tradičního vánočního pochrapu. Letos se konal 17.prosince. Scházet jsme se začaly kolem 5té hodiny a nejdřív jsme si zahrály nějaké hry, zatímco holky vedoucí se daly do přípravy slavnostní večeře, při čemž jim ochotně pomáhal Fučík. Je nutno podotknouti, že všech her se aktivně účastnila Motlovic fenka Elsa, jejíž jméno mě osobně mate, protože když Káťa volá Eli, tak nevím, jestli na mě nebo na psa. Ale zpět k pochrapu, s rádkyněma jsme se věnovaly rukodělkám, jak jinak než s vánoční tematikou. Pojídaly jsme cukroví a divočily. Poté, aby nám vyhládlo a trochu jsme se zklidnily, vyrazily jsme do lesa ke krmelci nasypat nějaké jablka a mrkve zvířátkům, aby z té naší oslavy taky něco měly. Pořádně jsme vymrzly a po návratu na nás v klubovně čekala slavnostní večeře v podobě rybích prstů (které dle mého názoru rybu neviděly ani z rychlíku) a brambor s tatarkou či kečupem. A po večeři jsme se pustily do tolik očekávaného rozbalování dárků.

Každoroční a troufám si říct, že již tradiční součástí této akce je volba Miss Squaw. Opět se soutěžilo v několika disciplínách. Rozhovor, představování se, promenáda a hlavně volná disciplína. Holky se na akci patřičně připravily a my tak mohly vidět zajímavé módní i taneční a divadelní kreace. Všechny holky byly moc šikovné a nakonec se na prvním místě jako Miss Squaw umístila Lenička alias Kuli.

Jelikož čas na těchto akcích utíká neuvěřitelnou rychlostí, najednou bylo na čase jít spát, převlekly jsme se do pyžámek, přitulily se k novým darovaným plyšákům a pomalu usnuly. Ráno jsme uklidily klubovnu a čekaly, až si pro ty nejmenší přijdou rodiče, či starší sourozenci.

Zapsala Elis

Na Kátiny fotky z vánočního pochrapu se můžete podívat zde:

http://picasaweb.google.com/motlova.katerina/VanocniPochrapProsinec2010

A pro velký úspěch scénky, kterou nám předvedly Kuli s Bobinou přikládáme také odkaz na youtube, kde si můžete jejich vystoupení rozdělené na 2 části pustit!

Scénka Kuli a Bobina, 1.díl: http://www.youtube.com/watch?v=6nqflfRye5Q

Scénka Kuli a Bobina, 2.díl: http://www.youtube.com/watch?v=QsQ5kKY7SuY

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..