Výprava Bojkovice 20.-21.11. 2010

V listopadu jsme se konečně vydali na dvoudenní výpravu, tentokrát do Bojkovic. Ve vlaku, do kterého jsme ve Vracově nastupovali, na nás již čekali Skoroňáci. Ve Veselí k nám přistoupila Poštolka. S několikerým přestupováním jsme dojeli do Bojkovic. Z vlakové zastávky to bylo jen kousek na klubovnu, kde na nás čekel Ježek, aby nás ubytoval.

Nachystali jsme si svačiny a pití a další drobnosti na odpoledne a vydali se na výlet.

Procházeli jsme krásnou podzimní krajinou. Po cestě jsme hledali různé zajímavosti, například zabíječe stromů (jmelí), strom, který do lesa nepatří (třešeň) a zbytky opevnění. V půli cesty jsme si uvařili čajík. Dalo to dost práce, neboť jsme museli najít suché dříví a rozdělat oheň, ale protože jsme šikovní, voda za chvíli vařila.

Po cestě jsme dokonce museli i překonat potok a poslední úsek jsme již šli téměř potmě, ale zvládli jsme to.

Po večeři jsme si ještě zahráli pár her, jednou z nich byla i naše oblíbená přesedávaná. Po vydatném spánku jsme se vydali získat přízeň další bohyně, tentokrát Artemis, bohyně lovu. Měla pro nás nachystáno spoustu úkolů, které jsme plnili po družinách. Úkoly nebyly vždy lehké. Na konci cesty na všechny čekala bohyně Artemis s odměnou (=samolepkou).

V klubovně jsme si pak ještě zahráli spoustu her, třeba na chřestýše (Chyť toho, komu chřestí za zády spousta vidliček, když máš zavázané oči.) nebo hru s protichůdnými úkoly.

Odpoledne jsme se opět vydali na vlak. Poštolku jsme vysadili ve Veselí a my vysedali ve Vracově.

Kiwi

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..